ما نمی گوییم که مارک تجاری آسان است ، اما بهترین سازندگان لوگو رایگان به طور حتم شروع به کار شما را آغاز خواهند کرد. هنگام طراحی لوگو ارزان موارد زیادی را باید در نظر گرفت و انجام تحقیقات جامع و درک نیازهای مشتری به وضوح بهترین راه پیش رو است. اما مواقعی وجود دارد که شما نیاز دارید با یک الهام بصری سریع همه چیز را به سرعت حرکت دهید - و این جایی است که این سازندگان لوگو واقعاً می توانند به شما کمک کنند.

در اینجا ، ما 10 بهترین سازنده لوگو رایگان را انتخاب کرده ایم ، که به شما کمک می کند لوگوهای درخشان زیادی در عرض چند دقیقه تهیه کنید (برای راهنمایی بیشتر نکات طراحی لوگو ما را بررسی کنید). بسیاری از این گزینه ها به شما امکان می دهند نسخه ای با وضوح پایین لوگو را به صورت رایگان بارگیری کنید ، اما باید هزینه معقولی را برای نسخه بردار مقیاس پذیر بپردازید. اگر ترجیح می دهید همه چیز را با هزینه صفر نگه دارید ، گزینه های زیادی در بهترین پست رایگان نرم افزار طراح لوگو ما وجود دارد. به علاوه ، بهترین نرم افزار رایگان طراحی گرافیک را انتخاب کنید.

بهترین سازندگان لوگو در حال حاضر
01. Wix Logo Maker
01. Wix Logo Maker
با سازنده آرم Wix شما حتی مجبور نیستید نام تجاری خود را فکر کنید. در صورت تمایل می توانید از مولد نام تجاری آنلاین Wix استفاده کنید. پس از جمع آوری اطلاعات مربوط به تجارت و ترجیحات بصری شما ، یک لوگو به شما می دهد که می توانید ویرایش و سپس بارگیری کنید.

مشاهده معامله
02. لوگو ساز برندهای خیاطی
02. لوگو ساز برندهای خیاطی
سازنده لوگوی Tailor Brands یکی از بهترین انتخاب های ما برای تولید لوگو رایگان برای ایجاد یک لوگوی مناسب برای مارک شما با سهولت است. سیستم مجهز به هوش مصنوعی قبل از ارائه لوگوی سفارشی که می توانید آن را تغییر دهید تا زمانی که خوشحال شوید ، در مورد تمام جزئیات مربوط به شما سizال می کند.

مشاهده معامله
03. لوگو ساز لوکا
03. لوگو ساز لوکا
اگر پنج دقیقه وقت دارید ، آنقدر طولانی است که بتوانید نام تجاری خود را با لوگو ساز هوش مصنوعی Looka تولید کنید. با نام شرکت و کسب و کار شما و همچنین ترجیحات بصری شما کار می کند تا لوگوی منحصر به فرد خود را ایجاد کنید ، و حتی یک کیت مارک به شما می دهد که با آن کار کنید.

مشاهده معامله
بهترین سازندگان لوگو به طور کامل
(اعتبار تصویر: Wix)
01. Wix Logo Maker
یک لوگو با الهام از سبک خود ایجاد کنید

بازدید از سایت
آسان برای استفاده نتایج قابل ویرایش تصاویر با کیفیت بالا
Wix دو راه برای ایجاد لوگوی شخصی خود به صورت آنلاین ارائه می دهد. اولین گزینه آن استخدام طراح است. این شما را با یک حرفه ای که این کار را برای شما انجام می دهد ، وصل می کند و طبیعتاً این راهی است که شما باید در صورت نیاز به یک لوگوی مناسب برای کسب و کار خود دنبال کنید. اما اگر بودجه کمی دارید ، می توانید به جای آن از آرم ساز آنلاین رایگان Wix استفاده کنید.

این نام تجاری را از شما می خواهد (و اگر هنوز نامی ندارید ، Wix حتی یک نام تجاری کسب و کار آنلاین دارد) و آنچه انجام می دهید ، سپس شما را در مورد سبک شخصی شما مورد سال قرار می دهد تا بتواند به شما ارائه دهد با انتخاب مناسب رنگ ، فونت و آی. هنگامی که این کار را انجام دادید ، لوگوی سفارشی خود را به شما ارائه می دهند که می توانید آن را ویرایش کنید تا زمانی که دقیقاً همانطور که می خواهید ظاهر شود.

پس از اتمام کار ، می توانید فایل های تصویری با کیفیت بالا را بارگیری کنید تا بتوانید از طرح لوگوی خود در هر کجا که می خواهید استفاده کنید. آسان!

بهترین سازنده لوگو رایگان: Logo Maker Tailor Brands

02. لوگو ساز برندهای خیاطی
ایجاد لوگو آسان و موارد دیگر

TailorBrands - طراح لوگو
2.99 دلار در ماه
TailorBrands - طراح لوگو
2.99 دلار در ماه
بازدید از سایت
در مارک های خیاطی
ژنراتور دارای هوش مصنوعی انتخاب انواع لوگو طرح های سفارشی
Logo Maker Tailor Brands با استفاده از یک سیستم مجهز به هوش مصنوعی برای تولید یک لوگوی مناسب برای نام تجاری شما ، یک ابزار عالی برای هر کسی است که نمی تواند با پیمایش صدها الگو برای پیدا کردن طرح لوگو مناسب ، روبرو شود. در عوض ، نام کسب و کار شما و شرح عملکرد آن را می پرسد ، و همچنین شما را مجبور می کند بین نماد ، متن یا لوگوی اولیه انتخاب کنید ، سپس از ابزار "این یا آن" برای کنترل استفاده می کند سبک طراحی که دنبالش هستید

با تمام اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می گیرد ، روی ایجاد یک لوگوی منحصر به فرد ، مناسب برند یا صنعت خاص خود کار می کنید ، که در صورت تمایل می توانید آن را سفارشی کنید. وقتی از آن راضی هستید می توانید یک وضوح پایین را به صورت رایگان بارگیری کنید یا برای فایل های با وضوح بالا هزینه کنید.

و این همه ماجرا نیست. علاوه بر انتخاب بهترین سازنده لوگو رایگان ، Tailor Brands یک فروشگاه همه کاره برای راه اندازی و راه اندازی کسب و کار شما است و پلتفرمی را ارائه می دهد که می تواند کالا ، کارت ویزیت و حضور برجسته در رسانه های اجتماعی را نیز ایجاد کند. همچنین می تواند به شما کمک کند گوشه کوچک وب خود را با فروشگاه یا وب سایت آنلاین ، میزبانی وب ، صندوق پستی تجاری و موارد دیگر تنظیم کنید.


03. لوگو ساز لوکا
طرح های سفارشی و کیت مارک متناسب

بازدید از سایت
کیت مارک ارائه شده توسط ویرایشگر لوگو با هوش مصنوعی
لوگوی ساز Looka بهترین گزینه ایجاد لوگو رایگان است که از هوش مصنوعی استفاده می کند. این وعده می دهد که یک لوگوی سفارشی را که فقط در چند کلیک و پنج دقیقه دوست خواهید داشت ، ارائه می دهد. نام شرکت و کسب و کار خود را تغذیه کنید ، برخی از سبک ها ، رنگ ها و نمادهای لوگو را انتخاب کنید که ظاهر آنها را دوست دارید ، و این کار برای ایجاد مجموعه ای از طرح های لوگوی سفارشی برای شما کار می کند.

پس از اتمام کار ، می توانید تنظیمات نهایی را در ویرایشگر لوگوی Looka انجام دهید تا مطمئن شوید رنگ ها ، فونت ها و طرح برای شما مناسب است.

بله ، و شما خوب هستید شما یک کیت مارک شامل فایل های بردار و تغییرات رنگ ، و همچنین طرح کارت ویزیت و قالب های آماده رسانه های اجتماعی دریافت خواهید کرد.

بهترین سازنده لوگو رایگان: سازنده لوگو Canva

04. سازنده لوگو Canva
سازنده لوگو بصری از Canva

بازدید از سایت
تولید کننده لوگوی بصری ویرایشگر عالی بارگیری رایگان PNG
ابزارهای طراحی آنلاین Canva بسیار بیشتر از لوگوها را پوشش می دهد ، اما اگر یک لوگو همه چیز را دنبال می کنید ، آماده است و منتظر است تا با Logo Maker به شما کمک کند ، که ما یکی از بهترین ابزارهای لوگو ساز رایگان را در آنجا لقب می دهیم. مانند بسیاری از خالقان آرم آنلاین ، از شما در مورد شرکت خود می پرسد و شما را مجبور می کند قبل از اینکه طرحی را ارائه دهید که بتوانید با استفاده از ابزارهای بصری آن سفارشی کنید ، تعداد انگشت شماری از الگوهای مورد نظر خود را انتخاب کنید. بسیاری از عناصر رایگان برای بازی وجود دارد. اگر به انتخاب بیشتری نیاز دارید ، می توانید برای استفاده از مجموعه بیشتری از عناصر برتر هزینه کنید. پس از اتمام کار ، می توانید لوگوی تمام شده خود را به صورت PNG یا PDF آماده چاپ به صورت رایگان بارگیری کنید.

بهترین سازنده لوگو رایگان: صفحه اصلی Shopify Hatchful

(اعتبار تصویر: Shopify)
05. خوش دست
یکی از ساده ترین سازندگان لوگو رایگان در اطراف

بازدید از سایت
ساده برای استفاده بسیاری از گزینه ها آسان برای ویرایش
مورد بعدی در راهنمای ما برای بهترین سازنده آرم رایگان ، Shopify's Hatchful است. این یکی از ساده ترین سازندگان آرم رایگان است که ما دیده ایم. به سادگی آن را با چند واقعیت مفید در مورد مشاغلی که به آن نیاز دارید آگاه کنید ، در مورد سبک لوگوی مورد نیاز خود و نحوه استفاده از آن تصمیم بگیرید و مجموعه ای از لوگوهای احتمالی را برای مرور در شما ایجاد می کند. هنگامی که یک مورد را پیدا کردید ، می توانید فونت ، پالت ، نماد و طرح را تنظیم کنید تا همه چیز درست شود ، و سپس لوگوی خود را در تمام اشکال مورد نیاز بارگیری کنید.

بهترین سازنده لوگو رایگان: Ucraft

(اعتبار تصویر: ucraft)
06. سازنده لوگو Ucraft
با این ویرایشگر ساده بردار ، لوگوی خود را بسازید

بازدید از سایت
ویرایشگر بردار بسیاری از عناصر برای بازی رایگان PNG بارگیری کنید
برای رویکردی کاربردی تر ، Logo Maker Ucraft به شما ابزار کافی می دهد تا لوگوی خود را از ابتدا در کوتاه مدت ایجاد کنید. این برنامه در اصل یک ویرایشگر بردار با استخوانهای است که به شما امکان می دهد تا آی های متنوعی را برای بازی و تکمیل با متن ، اشکال و رنگ در اختیار داشته باشید تا به ظاهر مورد نظر خود برسید. می توانید لوگوی تمام شده خود را بصورت PNG به صورت رایگان بارگیری کنید. اگر ترجیح می دهید SVG مقیاس پذیر باشد ، می توانید آن را فقط با 12 دلار تهیه کنید.

بهترین سازنده لوگو رایگان: LogoMakr

07. LogoMakr
ویرایشگر بردار دیگر با چند گزینه مفید

بازدید از سایت
ویرایشگر بردار بسیاری از گزینه ها بارگیری رایگان PNG
یک گزینه پیچیده تر و بهترین لوگو ساز رایگان به شکل LogoMakr ارائه می شود. این ابزار همان ابزار اولیه Ucraft را ارائه می دهد ، اما دارای جلویی دوستانه تر و چند گزینه و فونت بیشتر برای بازی است. تنها چیزی که ما مایلیم ببینیم تا این بهترین سازنده لوگو رایگان حتی بهتر انتخاب شود ، گزینه استفاده از شیب و همچنین پر کردن تخت است. باز هم مسئله پیدا کردن یک نماد مناسب و آوردن تمام عناصر متن و شکل مورد نیاز برای طراحی لوگوی شما است. پس از اتمام کار ، می توانید نسخه PNG رایگان را بارگیری کنید ، یا با 19 دلار می توانید آن را در طعم SVG و PDF دریافت کنید.

بهترین سازنده لوگو رایگان: Designhill Logo Maker

08. سازنده لوگوی Designhill
به صورت رایگان طراحی کنید و سپس هزینه نتایج را پرداخت کنید

بازدید از سایت
ژنراتور آرم خودکار نتایج قابل سفارش پرداخت برای بارگیری
لوگوی ساز Designhill یکی دیگر از راه های آسان برای ارائه طراحی لوگو ارزان سریع یک لوگوی فوق العاده برای تقریباً هر شرکتی است. این کار شما را با ارائه تمام اطلاعات اولیه مورد نیاز خود-نام شرکت و ماهیت کسب و کار ، به علاوه نمادها و طرح های رنگی مورد علاقه-شروع می کند و سپس از آن برای ایجاد مجموعه ای از لوگوهای حرفه ای استفاده می کند که می توانید سفارشی کنید. به این قسمت کاملاً رایگان است ؛ هنگامی که ظاهر مناسب را پیدا کردید ، برای بارگیری لوگوی خود باید هزینه کنید ، با قیمت از 15 پوند برای یک فایل اصلی با وضوح پایین شروع می شود.

https://www.creativebloq.com/features/best-free-logo-design-tools

https://rayantarh.com/blog/cheap-logo-design/

اصول اولیه ویندوز 10: نحوه مکث به روزرسانی ها

پیشنهاد های ویژه نرم افزار آموزش زبان انگلیسی

بهترین برنامه ها برای طراحی استوری اینستاگرام

طراحی لوگو ارزان با نرم افزارهای 2021

بهترین استوری اینستاگرام را با نرم افزارهای جدید طراحی کنید

کسب درآمد اینترنتی | بیش از 30 سایت و برنامه برتر برای پرداخت پول اضافی

، ,لوگو ,رایگان ,لوگوی ,یک ,کار ,می توانید ,لوگو رایگان ,می دهد ,خود را ,می کند ,کنید بهترین سازنده ,صورت رایگان بارگیری ,سایتویرایشگر بردار بسیاری ,برای ایجاد مجموعه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
Barbara's style Louise's info یه بنده خدا 19323150 راحت فایل CRM Evolution neuverciustum بلاگ و روزمره ها Carla's collection لینک یاب - لینکدونی گروه و کانال تلگرام